informácie a obchodné podmienky

Zameriavame sa na predaj vintage a starožitného nábytku a doplnkov zo zahraničia, najmä z Talianska, Francúzska ale i z Dánska a Maďarska. Pri každom produkte môžete nájsť presné informácie o stave predmetu, krajine pôvodu, odhadovaného roku výroby, použitých materiáloch a štýle. Každý kúsok je jedinečný a máme ho k dispozícii v počte, ktorý je uvedený. Na požiadanie vieme dohľadať podobný kus, no vo vintage svete nevieme zaručiť, že nájdeme kus úplne rovnaký. 

V prípade potreby, vieme zabezpečiť prečalúnenie tapacírovaných kúskov do inej látky alebo repasovanie dreva do inej farby. Tieto náklady však nie sú zahrnuté v cene tovaru a závisí vždy od daného kusu, aké sú možnosti následných zmien.

Objednávka

Objednávku môžete urobiť buď telefonicky +421905421263, e-mailom na: info@lavish.sk alebo vyplnením kontaktného formuláru. Po obdržaní objednávky vás budeme čím skôr kontaktovať a dohodneme si spôsob dopravy a platby.

Ak budete mať akékoľvek otázky k tovaru alebo preprave, hocikedy nás kontaktujte a my vám ich radi zodpovieme.

Doprava a balenie

Do cien našich kúskov nie je zahrnutá cena dopravy, resp. poštovného. Tá závisí od veľkosti a váhy tovaru a vzdialenosti miesta dodania. V rámci Bratislavy tovary aj rozvážame a pokiaľ si vyberiete objemnejší kúsok, ktorý sa nám nezmestí do auta, máme kontakty na zodpovedných prepravcov. 

Pokiaľ vám budeme predmety posielať, cenu prepravy si vždy odsúhlasíme vopred. Tovar si je možné vyzdvihnúť osobne v našom štúdiu na Račianskej 22A v Bratislave, vo vopred dohodnutom čase. Kvalitné balenie je zahrnuté v cene tovaru.

Platba

Platba za tovary sa vykonáva vopred, na základe faktúry, bankovým prevodom. Hneď po obdržaní platby vám tovar privezieme, odošleme alebo si ho môžete vyzdvihnúť.

Nie sme platcami DPH.